Pokaz kotów rasowych„Czas spędzony z kotami nigdy nie jest czasem straconym” - twierdziła francuska pisarka Sidonie - Gabrielle Colette.

Trudno nie przyznać jej racji. Bezsprzecznie to pełni wdzięku i gracji towarzysze człowieka. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, 11 lutego 2018 r. w Zielonych Arkadach będzie można zobaczyć wiele najpiękniejszych kotów rasowych. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Handlowe Zielone Arkady. Patronat nad akcją objął Cat Club Bydgoszcz.

Pomysł uhonorowania kotów specjalnym świętem powstał we Włoszech i z dużą radością został przyjęty również w Polsce, gdzie obchodzony jest od 2006 r.

Na całym świecie istnieje ponad 110 kocich ras. Wiele z nich będzie można zobaczyć przychodząc do Zielonych Arkad. W godzinach 12.00 – 18.00 oprócz obejrzenia wystawy, odwiedzający w ten dzień galerię będą mogli wziąć udział w odbywających się na scenie konkursach oraz zagłosować w plebiscycie na najmilszego kota.

  • O NAS

    Stowarzyszenie Miłośników Kotów Rasowych Cat Club Bydgoszcz zrzesza miłośników, hodowców i właścicieli kotów rasowych i domowych. Od 5 listopada 2005r. jest członkiem federacji felinologicznej Felis Polonia zrzeszonej w największej międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe. Jest to kontynuacja działalności klubu powstałego w 1997 roku jako oddział terenowy nieistniejącego już Stowarzyszenia Hodowców Kotów Rasowych w Polsce.

  • Galerie

  • Na skróty